PORTAL RASMI JABATAN PERLINDUNGAN DATA PERIBADI

Portal Rasmi
Jabatan Perlindungan Data Peribadi
Menu

Unit Pemantauan

Kongsi Halaman

Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Muhammad Matori Bin Ali

Jawatan : Pengarah
T: 03-8911 7902
E: matori@pdp.gov.my​


Nor Afiza Binti Moharam

Jawatan : Ketua Unit
T: 03-8911 7351
E: afiza@pdp.gov.my​


Mastura Binti Abd Rahim

Jawatan : Ketua Unit
T: 03-8911 7907
E: mastura@pdp.gov.my​


Bukhori Bin Mohd Daud

Jawatan : Penolong Pegawai Tadbir
T: 03-8911 7397
E: bukhori@pdp.gov.my​


Daud Bin Padod

Jawatan : Penolong Pegawai Penguatkuasa
T: 03-8911 7391
E: daud@pdp.gov.my​


Mohd Razip Bin Jantan

Jawatan : Penolong Pegawai Penguatkuasa
T: 03-8911 7922
E: razip@pdp.gov.my​


Nazri Bin Aziz

Jawatan : Penolong Pegawai Penguatkuasa
T: 03-8911 7347
E: nazriaziz@pdp.gov.my​


Shazril Reza Bin Nor Azmi

Jawatan : Penolong Pegawai Penguatkuasa
T: 03-8911 7921
E: shazril@pdp.gov.my​


 

Jabatan Perlindungan Data Peribadi

Tukar saiz teks
Kontras
Scroll to Top