PORTAL RASMI JABATAN PERLINDUNGAN DATA PERIBADI

Portal Rasmi
Jabatan Perlindungan Data Peribadi
Menu

Unit Pendaftaran

Kongsi Halaman

Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Uma Annamallai

Jawatan : Pengarah
T: 03-8911 7925
E: uma@pdp.gov.my​


Noreen Iszani Binti Yusak

Jawatan : Ketua Unit
T: 03-8911 7899
E: noreen@pdp.gov.my​


Mohd. Faudzan Bin Abd. Latib

Jawatan : Pengawas SPS
T: 03-8911 7919
E: faudzan@pdp.gov.my​


Nurul Ain Binti Sutin

Jawatan : Penolong Pegawai Tadbir
T: 03-8911 5180
E: nurulain@pdp.gov.my​


Muhammad Shamsul Bin A. Majid

Jawatan : Pembantu Tadbir (perkeranian/Operasi)
T: 03-8911 7802
E: shamsul@pdp.gov.my​


Mohamad Azriezal Bin Yajid

Jawatan : Pembantu Tadbir 
T: 03-8911 5113
E: azriezal@pdp.gov.my​


Noor Hasriyantee Binti Idris

Jawatan : Pembantu Tadbir 
T: 03-8911 5288
E: hasriyantee@pdp.gov.my​


 

Jabatan Perlindungan Data Peribadi

Tukar saiz teks
Kontras
Scroll to Top