PORTAL RASMI JABATAN PERLINDUNGAN DATA PERIBADI

Portal Rasmi
Jabatan Perlindungan Data Peribadi
Menu

Unit Hal Ehwal Pengguna Data

Kongsi Halaman

Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Uma Annamallai

Jawatan : Pengarah
T: 03-8911 7925
E: uma@pdp.gov.my​


Mohamed Aswan Bin Mat Adini

Jawatan : Ketua Unit
T: 03-8911 7987
E: aswan@pdp.gov.my


Wan Mazlan Bin Wan Ismail

Jawatan : Pegawai Penerangan
T: 03-8911 7911
E: wanlan@pdp.gov.my​


Mohmad Zulkepli Bin Mohamed

Jawatan : Penolong Pegawai Penguatkuasa
T: 03-8911 7397
E: zulkepli@pdp.gov.my​


Rahiza Binti Hussein

Jawatan : Penolong Pegawai Tadbir 
T: 03-8911 7914
E: rahizal@pdp.gov.my​


Habibah Binti Sutin

Jawatan : Penolong Pegawai SPS
T: 03-8911 5871
E: habibah@pdp.gov.my


Noor Hasriyantee Binti Idris

Jawatan : Pembantu Tadbir 
T: 03-8911 5288
E: hasriyantee@pdp.gov.my​


 

Jabatan Perlindungan Data Peribadi

Tukar saiz teks
Kontras
Scroll to Top