PORTAL RASMI JABATAN PERLINDUNGAN DATA PERIBADI

Portal Rasmi
Jabatan Perlindungan Data Peribadi
Menu

Unit Khidmat Pengurusan

Kongsi Halaman

Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Liza Iznarida Binti Basri

Jawatan : Ketua Unit
T: 03-8911 7912
E: liza@pdp.gov.my​


Norhayati Binti Baharom

Jawatan : Penolong Akauntan
T: 03-8911 7800
E: norhayati@pdp.gov.my​


Kosong

Jawatan : Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
T: 03-8911 7897


Siti Fatimah Zaharah Binti Md Isa

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
T: 03-8911 7889
E: fatimah@pdp.gov.my​


Nur Hidayah Binti Rahman

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
T: 03-8911 7908
E: nurhidayah@pdp.gov.my​


Nurul’ Arbainah Binti Mohd

Jawatan : Pembantu Tadbir 
T: 03-8911 7905
E: arbainah@pdp.gov.my​


Norhaidah Binti Mat Hassan

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
T: 03-8911 7923
E: norhaidah@pdp.gov.my​


Che Ku Atikaf Binti Che Ku Ali

Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
T: 03-8911 7913
E: arikaf@pdp.gov.my​


Wardatul Atikah Binti Haji Yutiman

Jawatan : Penolong Pegawai SPS (Kewangan)
T: 03-8911 5331
E: wardatul@pdp.gov.my​


Siti Hajar Binti Hassan

Jawatan : Pembantu Operasi
T: 03-8911 7904
E: sitihajar@pdp.gov.my​


Yusni Bin Alias

Jawatan : Pemandu
T: 03-8911 7989


 

Jabatan Perlindungan Data Peribadi

Tukar saiz teks
Kontras
Scroll to Top